Reklama
Reklama

W maju ma wziąć ślub, od stycznia jest w śpiączce. Trwa zbiórka pieniędzy na rehabilitację poznaniaka

fot. siepomaga.pl

Tomasz Jakubik w dniu swoich urodzin zapadł w śpiączkę.

Jak wyjaśniają bliscy 32-latka, mężczyzna w lipcu ubiegłego roku dowiedział się, że ma raka. - Przeszedł operację wycięcia guza i chemioterapię. Wierzyliśmy, że udało się, że teraz wszystko będzie się układać. Przez pół roku żyliśmy w spokoju. Tomek kontynuował chemioterapię, ale nie było żadnych niepokojących wyników badań - opisuje rodzina.

Wszystko zmieniło się 18 stycznia, w dniu 32 urodzin poznaniaka. Tomasz spędzał dzień ze swoją narzeczoną. Na maj mają zaplanowany ślub. - Niespodziewanie w nocy doszło u Tomka do nagłego zatrzymania krążenia. Od razu rozpoczęliśmy masaż serca do momentu przyjazdu karetki. W ciężkim stanie trafił do szpitala - dodaje.

Mężczyzna jest w śpiączce. Rodzina robi wszystko, by zapewnić mu jak najlepszą opiekę i rehabilitację. Na portalu siepomaga.pl utworzono zbiórkę pieniędzy na ten cel. - Tylko dzięki temu jest ogromna szansa, że Tomek wybudzi się ze śpiączki. Nie byliśmy na to przygotowani, a koszty takiej opieki są ogromnie wysokie. Dlatego prosimy wszystkich, aby wspomogli nas w ratowaniu Tomka!

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

14℃
7℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
31 km
Stan powietrza
PM2.5
17.20 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro