Reklama
Reklama

Nowoczesne strony i sklepy internetowe - Greenview

Firmy, których nie ma w internecie po prostu nie istnieją. To właśnie w sieci użytkownicy szukają informacji, produktów, usług, opinii o danym e-sklepie czy firmie. Strony i sklepy internetowe, które szwankują lub prezentują się nieestetyczne omijane są szerokim łukiem przez internautów. Jak temu zaradzić? Podpowiadamy!

Moc internetu

W dobie internetu i ogromnej konkurencji tylko nowoczesne, responsywne, a do tego znajdujące się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google strony i sklepy internetowe mają szansę w wielkiej bitwie o uwagę użytkowników. Profesjonalnie przygotowane strona bądź sklep to droga do zwiększenia autorytetu i rozpoznawalności firmy, a w rezultacie do większych zysków.

Istotne więc aby projekt, przygotowanie i wdrożenie strony bądź sklepu zlecić prawdziwym fachowcom, którzy zadbają o najdrobniejszy szczegół. Wszystkim zainteresowanym polecamy firmę Greenview z Poznania.

Greenview - oferta dla firm dużych i małych

Greenview to zespół fachowców, którzy na rynku działają od wielu lat i mogą pochwalić się wieloma realizacjami stron i sklepów internetowych dla firm o różnym profilu działalności. Choć firma zlokalizowana jest w Poznaniu podejmuje się zleceń z całej Polski.

1. Strony internetowe

W Greenview prace nad stroną internetową rozpoczynają się od dokładnej analizy potrzeb klienta i jego firmy. Następnie zespół opracowuje optymalne i oczywiście dostosowane do budżetu zainteresowanego rozwiązania. Jakie zalety mają przygotowane przez Greeview strony?

  • Przygotowane strony oparte są o system CMS, dzięki czemu nawet osoba, która nie zna się na programowaniu, może bez problemu zarządzać stroną, na przykład dodawać i edytować treści.

  • Dzięki wykorzystaniu technologii RWD każda ze stron bardzo dobrze wyświetla się na ekranach urządzeń mobilnych, na przykład telefonów i tabletów, a to w dzisiejszych czasach priorytet.

  • Strony wyróżniają się projektem graficznym, ale jednocześnie są przejrzyste i intuicyjne w obsłudze - logicznie wydzielone zakładki, miłe dla oka grafiki to w Greenview priorytet.

  • Strona może być zintegrowana ze sklepem internetowym, Allegro, profilami w mediach społecznościowych. Tak naprawdę istnieje możliwość zaprojektowanie każdej funkcjonalności.

2. Sklepy internetowe

Zakupy w sklepach internetowych są szybkie i bardzo wygodne i coraz częściej wygrywają z zakupami w sklepach stacjonarnych. Nowoczesny sklep internetowy powinien jednak spełniać kilka warunków, wśród których wymienić możemy takie kwestie, jak:

  • wyszukiwarka produktów i opcja ich filtrowania

  • bezpieczne płatności

  • unikalne opisy produktów i estetyczne zdjęcia

  • możliwość zrobienia zakupów bez konieczności logowania

  • dostosowanie do wyświetlania na urządzeń mobilnych

Ponadto właściciel powinien mieć możliwość bezproblemowego zarządzania sklepem, edycji treści, sprawnego dodawania artykułów. Właśnie takie sklepy tworzy Greenview.

3. Web aplikacje

Wiele firm i przedsiębiorstw nie wyobraża sobie funkcjonowania bez porządnej aplikacji. Greenview specjalizuje się również w tworzeniu atrakcyjnych wizualnie, intuicyjnych w obsłudze i w 100% dostosowanych do potrzeb inwestorów aplikacji.

Podsumowanie

Oryginalne rozwiązania i kreatywne pomysły to domena firmy Greenview. Zespół zajmuje się projektowaniem i realizacją stron internetowych, sklepów a także aplikacji. Jeśli więc szukacie fachowców, którzy zadbają o rozpoznawalność i widoczność firmy bądź sklepu w internecie, Greenview to doskonały wybór.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
11.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro